Négy autó ütközött Debrecenben

Négy autó ütközött Debrecenben

Rendőrség

Négy autó ütközött össze délután Debrecenben, a Szent Anna utcában hétfőn. A debreceni hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket.

A mentőszolgálat két embert szállított el a helyszínről a kórházba – tájékozatott a katasztrófavédelem.